Dnia 2023-02-18 17:45 na stadionie Euroborg miał miejsce mecz Groningen vs Emmen: końcowy wynik 1-1

 

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Groningen i Emmen zakończyła się wynikiem 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2023-02-18 17:45 na stadionie Euroborg odbył się mecz ligi Eredivisie kolejki 22 pomiędzy Groningen a Emmen.

Gole strzelali: R. Pepi 12' 1-0 J. Hove M. Araujo 14' 1-1 M. Diemers

Żółte kartki Groningen: Ragnar Oratmangoen 68'

Żółte kartki Emmen: Mike te Wierik 41' Mike te Wierik 73' Lucas Bernadou 83' Jari Vlak 90'

Czerwone kartki Groningen:

Czerwone kartki Emmen: Mike te Wierik 73'

Główny arbiter spotkania - Serdar Gozubuyuk, Netherlands. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Groningen stanie naprzeciw Excelsior, następne spotkania z drużynami Feyenoord i AZ Alkmaar. Kolejno natomiast Emmen z GO Ahead Eagles. Następne mecze zagra z drużynami FC Volendam i Excelsior.

W dzisiejszych czasach mnóstwo fanów futbolu śledzi poczynania ligi Eredivisie. Utalentowane piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze tacy jak Ragnar Oratmangoen Mike te Wierik niejednokrotnie zapewniły własnym stałym kibicom emocje zapadające w pamięć. Walki pomiędzy drużynami piłkarskimi są bardzo zaciekłe, nie często okazuje się jednoznacznie, iż są to spotkania nudne. Nieustannie trafiamy na przepiękne gole oraz asysty, bezwzględne sytuacje z faulem zakończone czerwonym kartonikiem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich, przeglądać spotkania piłkarskie lubianej ligi Eredivisie i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Udział takich popularnych drużyn jak Groningen i Emmen z ligi Eredivisie gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Euroborg.