Na stadionie MAC³PARK Stadion miał miejsce mecz pomiędzy PEC Zwolle i Heerenveen - 2-2

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami PEC Zwolle i Heerenveen w ramach 17. kolejki Eredivisie zakończył się remisem 2-2. Spotkanie, które odbyło się na MAC³PARK Stadion, dostarczyło wielu emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Mecz na MAC³PARK Stadion pomiędzy drużynami PEC Zwolle i Heerenveen

Sprawozdanie z meczu

Mecz pomiędzy PEC Zwolle a Heerenveen na stadionie MAC³PARK Stadion zakończył się remisem 2-2. Spotkanie to miało miejsce w ramach 17. kolejki Eredivisie. Sędzią głównym był Danny Desmond Makkelie z Holandii. Od samego początku spotkania atmosfera była niesamowita, a kibice dopingowali swoje drużyny w pełnym składzie. Obie drużyny zagrały bardzo ambitnie, starając się przejąć kontrolę nad meczem. Już w 7. minucie gola dla gości strzelił A. Tahiri, dając Heerenveen prowadzenie 1-0. Pomimo starań PEC Zwolle, do przerwy wynik nie uległ zmianie. Drugą połowę PEC Zwolle rozpoczęło z determinacją, dążąc do wyrównania. Ich wysiłki zakończyły się sukcesem w 64. minucie, gdy Y. Namli zdobył bramkę, doprowadzając do remisu 1-1. W 73. minucie to PEC Zwolle wyszło na prowadzenie po bramce L. Thya, któremu asystował Y. Namli. Kibice byli wniebowzięci, a atmosfera na stadionie była elektryzująca. Jednak Heerenveen nie zamierzał się poddać i w doliczonym czasie gry, w 90. minucie, C. Nunnely zdobył bramkę, doprowadzając do ostatecznego remisu 2-2. W trakcie meczu obie drużyny otrzymały żółte kartki. Sam Kersten z PEC Zwolle został ukarany w 8. minucie, podobnie jak Anas Tahiri z Heerenveen. Mats Köhlert z Heerenveen również zobaczył żółtą kartkę w 68. minucie. Następne mecze dla PEC Zwolle to starcia z AZ Alkmaar, Vitesse i Sparta Rotterdam, natomiast Heerenveen zmierzy się z Excelsior, AZ Alkmaar i Fortuna Sittard. Mecz na MAC³PARK Stadion dostarczył kibicom wiele emocji i niezapomnianych chwil, które na pewno na długo pozostaną w ich pamięci.