PEC Zwolle - AZ Alkmaar, wynik meczu - 0-3

PEC Zwolle - AZ Alkmaar, wynik końcowy 0-3.

Pierwsza część spotkania pomiędzy PEC Zwolle a AZ Alkmaar zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

Dnia 2023-09-24 14:45 na obiekcie sportowym MAC³PARK Stadion rozegrał się interesujący mecz ligi Eredivisie kolejki 6 pomiędzy PEC Zwolle a AZ Alkmaar.

Gole strzelali: M. Lahdo 13' 0-1 Y. Sugawara M. van Brederode 52' 0-2 J. Clasie V. Pavlidis 90' 0-3 I. Sadiq

Żółte kartki PEC Zwolle: Younes Namli 23' Davy van den Berg 26' Ferdy Druijf 40'

Żółte kartki AZ Alkmaar: David Möller Wolfe 63' Myron Van Brederode 75'

Czerwone kartki PEC Zwolle:

Czerwone kartki AZ Alkmaar:

Sędzią głównym tego spotkania był Edwin Van de Graaf, Netherlands. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu PEC Zwolle stanie naprzeciw Heracles, następne spotkania z drużynami Feyenoord i Excelsior natomiast AZ Alkmaar zmierzy się z Heracles. Następne mecze zagra z drużynami Fortuna Sittard i Legia Warszawa.

Oddani fani śledzą niezwykle ciekawe poczynania ligi Eredivisie. Złożone z utalentowanych obrońców/napastników futbolowe zespoły i zawodnicy jak Younes Namli David Möller Wolfe częstokroć zaserwowały wyborowym kibicom wiele pozytywnych emocji. Zdarzają się przepiękne gole czy asysty, bezlitosne sytuacje na faul, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania pomiędzy graczami bywają bardzo nieustępliwe, niezwykle rzadko zdarza się, że są to widowiska nudne. Dlatego też warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić mecze futbolowe znakomitej ligi Eredivisie. Uczestnictwo takich drużyn jak PEC Zwolle oraz AZ Alkmaar w lidze Eredivisie gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak MAC³PARK Stadion.