Spotkanie Waalwijk - Emmen zakończone wynikiem 2-0

Dnia 2023-01-28 17:45 na obiekcie sportowym Mandemakers Stadion rozegrał się mecz piłkarski ligi Eredivisie kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły Waalwijk i Emmen.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Waalwijk a Emmen wynik wynosił 2-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

 

Gole strzelali: M. Kramer 3' 1-0 M. Seuntjens J. Lelieveld 28' 2-0 I. Bel Hassani

Żółte kartki Waalwijk: Iliass Bel Hassani 26' Michiel Kramer 55' Vurnon Anita 64' Sebbe Augustijns 89' Yassin Oukili 90'

Żółte kartki Emmen: Mohamed Bouchouari 5'

Czerwone kartki Waalwijk: Iliass Bel Hassani 50'

Czerwone kartki Emmen:

Główny arbiter spotkania - Robin Hensgens, Netherlands. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu Waalwijk zmierzy się już z GO Ahead Eagles, następne spotkania z drużynami Excelsior i Ajax. Kolejno natomiast Emmen zmierzy się z Vitesse. Następne mecze zagra z drużynami PSV Eindhoven i Fortuna Sittard.

Wierni fani śledzą potyczki, które odbywają się w lidze Eredivisie. Liczące się drużyny futbolowe i piłkarze jak Iliass Bel Hassani Mohamed Bouchouari nieustannie sprawiają swoim entuzjastom emocje sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy graczami są zażarte, bardzo rzadko bywa koniec końców, że są to potyczki mało interesujące. Zdarzają się widowiskowe asysty czy gole, ostre faule, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Gorąco zachęcamy, żeby przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Eredivisie. Udział takich legendarnych drużyn jak Waalwijk i Emmen w lidze Eredivisie gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Mandemakers Stadion.