Mecz PEC Zwolle - PSV Eindhoven, wynik 1-2

PEC Zwolle - PSV Eindhoven, wynik 1-2.

Po pierwszej połowie spotkania między PEC Zwolle i PSV Eindhoven wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

W dniu 2022-05-15 12:30 na obiekcie sportowym MAC³PARK Stadion odbył się interesujący mecz ligi Eredivisie kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły PEC Zwolle oraz PSV Eindhoven.

Gole strzelali: Bruma 11' 0-1 G. Kastaneer 16' 1-1 R. Ledezma 73' 1-2 J. Teze

Żółte kartki PEC Zwolle: Daishawn Redan 86'

Żółte kartki PSV Eindhoven:

Czerwone kartki PEC Zwolle:

Czerwone kartki PSV Eindhoven:

Główny arbiter spotkania - E. van de Graaf. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna PEC Zwolle stawi czoła , następne spotkania z drużynami oraz natomiast PSV Eindhoven zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Coraz częściej oddani kibice futbolu śledzą potyczki w lidze Eredivisie. Interesujące piłkarskie drużyny oraz piłkarze tacy jak Daishawn Redan stale gwarantują fantastycznym sympatykom wiele emocji. Natrafiamy na wyjątkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, bezlitosne faule gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zapadające w pamięć walki między drużynami zdarzają się bezkompromisowe, nie często zdarza się, iż zmagania nie są warte uwagi. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi Eredivisie oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. PEC Zwolle i PSV Eindhoven i ich udział w lidze Eredivisie gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, MAC³PARK Stadion.