Back to Top

NEC Nijmegen - PEC Zwolle zakończony wynikiem 2-2

Mecz NEC Nijmegen vs PEC Zwolle, wynik 2-2

Wczorajszy mecz Eredivisie pomiędzy drużynami NEC Nijmegen a PEC Zwolle dostarczył kibicom wielu emocji. Spotkanie, które odbyło się 14 kwietnia o godzinie 18:00 w Goffertstadion, zakończyło się remisem 2-2. Choć goście prowadzili 1-0 na przerwę, to ostatecznie obie drużyny podzieliły się punktami.

Utrecht kontra PEC Zwolle, wynik 5-1

Spotkanie Utrecht vs PEC Zwolle zakończone wynikiem 5-1 na stadionie Stadion Galgenwaard dnia 2024-04-03 18:00

W niedawnym starciu w ramach Eredivisie drużyna Utrecht podejmowała ekipę PEC Zwolle na Stadionie Galgenwaard. Mecz zakończył się zdecydowanym zwycięstwem gospodarzy, którzy pokonali rywali wynikiem 5-1. Mimo bezbramkowego wyniku na przerwę, druga połowa okazała się niezwykle widowiskowa, a gracze Utrecht zdominowali rywalizację od tego momentu.

PEC Zwolle vs Excelsior, wynik końcowy 2-1

Mecz PEC Zwolle vs Excelsior na stadionie MAC³PARK Stadion - 2-1

W ubiegłą sobotę, 6 kwietnia 2024 roku, na MAC³PARK Stadion, drużyna PEC Zwolle podejmowała Excelsior w ramach 29. kolejki Eredivisie. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-1, po tym jak na przerwę schodzili z wynikiem 1-0 na korzyść PEC Zwolle. Emocjonujące starcie dostarczyło fanom piłki nożnej wiele niezapomnianych momentów.

Mecz pomiędzy PEC Zwolle - Ajax 1-3

Mecz PEC Zwolle kontra Ajax, wynik 1-3

W najnowszym starciu Eredivisie PEC Zwolle podejmowało potężnego rywala - drużynę Ajax. Spotkanie to odbyło się 31 marca 2024 roku o godzinie 10:15 na MAC³PARK Stadion. Mimo zażartej walki, to Ajax wyszedł zwycięsko z tego starcia, pokonując PEC Zwolle 3:1. Już w pierwszej połowie goście objęli prowadzenie 2:0, utrzymując przewagę do końcowego gwizdka sędziego.

Mecz Fortuna Sittard kontra PEC Zwolle wynik spotkania 3-1

Mecz pomiędzy Fortuna Sittard oraz PEC Zwolle zakończony wynikiem 3-1 na stadionie Fortuna Sittard Stadion

W środowy wieczór na Fortuna Sittard Stadion odbył się emocjonujący mecz piłkarski, w ramach 26. kolejki Eredivisie, pomiędzy drużynami Fortuna Sittard i PEC Zwolle. Gospodarze wyszli zwycięsko z tej rywalizacji, pokonując rywali 3-1. Spotkanie to miało miejsce w poniedziałek, 16 marca 2024 roku o godzinie 17:45, a wynik na przerwę to 1-0. Teraz czas na szczegółowe relacje z tej emocjonującej potyczki!

PEC Zwolle kontra FC Volendam, wynik końcowy 1-1

Spotkanie PEC Zwolle vs FC Volendam, wynik 1-1

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami PEC Zwolle i FC Volendam zakończył się remisem 1-1 na MAC³PARK Stadion. Spotkanie, które odbyło się 10 marca o godzinie 13:30, nie przyniosło rozstrzygnięcia, a bramki padły dopiero po przerwie, która zakończyła się bez goli. Drużyny podzieliły się punktami po zaciętym starciu w ramach 25. kolejki Eredivisie.

Mecz Heerenveen kontra PEC Zwolle zakończony wynikiem 2-0

Mecz Heerenveen - PEC Zwolle dnia 2024-03-03 13:30 na stadionie Abe Lenstra Stadion - 2-0

Wczorajsze starcie drużyn Heerenveen i PEC Zwolle w ramach holenderskiej Eredivisie przyniosło klarowne zwycięstwo gospodarzy. Mecz rozegrany na Abe Lenstra Stadion zakończył się wynikiem 2-0 na korzyść Heerenveen, którzy już w pierwszej połowie zdobyli bramkę prowadzenia. Spotkanie, które odbyło się 3 marca o godzinie 13:30, okazało się pełne emocji i skuteczności dla jednej ze stron.

PEC Zwolle - PSV Eindhoven, wynik 1-7

Spotkanie PEC Zwolle kontra PSV Eindhoven, wynik końcowy 1-7

W miniony czwartek, na MAC³PARK Stadion, drużyny PEC Zwolle i PSV Eindhoven rywalizowały w ramach 23. kolejki Eredivisie. Mecz zakończył się imponującym zwycięstwem PSV Eindhoven 7-1, mimo że na przerwę obie drużyny schodziły przy wyniku 2-1 na korzyść gości. Starcie to już zagościło w analizach kibiców, zaskakując nie tylko wynikiem, ale także widowiskową grą. Spotkanie miało miejsce w środę, 24 lutego 2024 roku o godzinie 19:00.

PEC Zwolle vs Almere City FC wynik meczu 0-1

Na stadionie MAC³PARK Stadion odbył się mecz między PEC Zwolle i Almere City FC zakończony wynikiem 0-1

W środowy wieczór na MAC³PARK Stadion odbył się zacięty pojedynek pomiędzy drużynami PEC Zwolle i Almere City FC w ramach 22. kolejki Eredivisie. Choć wynik na przerwę utrzymywał się na remisowym 0-0, to ostatecznie to Almere City FC wyszło zwycięsko z tego starcia, pokonując rywali 1-0. Mecz ten miał miejsce 17 lutego 2024 roku o godzinie 20:00, a emocje towarzyszące tej potyczce wciąż są żywe w sercach kibiców obu drużyn.

Mecz GO Ahead Eagles - PEC Zwolle, wynik 1-1

GO Ahead Eagles - PEC Zwolle, wynik meczu: 1-1

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami GO Ahead Eagles a PEC Zwolle zakończył się remisem 1-1. Choć żadna z drużyn nie zdołała zdobyć bramki w pierwszej połowie, emocje sięgnęły zenitu po przerwie, kiedy obie ekipy zapisały swoje nazwiska na tablicy wyników. Spotkanie, które odbyło się 11 lutego o godzinie 11:15 na stadionie De Adelaarshorst, było jednym z kluczowych starć 21. kolejki Eredivisie.

Sparta Rotterdam vs PEC Zwolle, wynik końcowy 0-2

Mecz Sparta Rotterdam kontra PEC Zwolle dnia 2024-02-04 15:45: wynik końcowy 0-2

W meczu 20. kolejki Eredivisie, Sparta Rotterdam podejmowała drużynę PEC Zwolle na własnym terenie w Sparta-Stadion Het Kasteel. Spotkanie odbyło się 4 lutego 2024 roku o godzinie 15:45. PEC Zwolle zanotowało zwycięstwo 2-0, zdobywając bramkę już w pierwszej połowie, a następnie potwierdzając swoją przewagę w drugiej połowie meczu.

Mecz PEC Zwolle - Vitesse 1-0

Mecz PEC Zwolle kontra Vitesse zakończony wynikiem 1-0

W niedzielnym spotkaniu 19. kolejki Eredivisie PEC Zwolle podejmowało drużynę Vitesse. Mecz rozegrany na MAC³PARK Stadion zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1-0. Wynik ten utrzymany został również do przerwy, a jedynego gola zdobył X w X minucie.

AZ Alkmaar - PEC Zwolle zakończony wynikiem 2-2

Mecz między AZ Alkmaar i PEC Zwolle dnia 2024-01-20 19:00 na stadionie AFAS Stadion: końcowy wynik 2-2

Dziś przygotowaliśmy dla was relację z meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami AZ Alkmaar i PEC Zwolle, który odbył się w ramach Eredivisie. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2, a emocje trwały do samego końca. Mecz miał miejsce w AFAS Stadion, a na przerwę obie drużyny schodziły przy wyniku 0-0. Zapraszamy do lektury pełnej relacji!

Mecz PEC Zwolle kontra Heerenveen, wynik 2-2

Na stadionie MAC³PARK Stadion miał miejsce mecz pomiędzy PEC Zwolle i Heerenveen - 2-2

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami PEC Zwolle i Heerenveen w ramach 17. kolejki Eredivisie zakończył się remisem 2-2. Spotkanie, które odbyło się na MAC³PARK Stadion, dostarczyło wielu emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji.