Mecz między Emmen i Twente zakończony wynikiem 0-3 dnia 2023-05-07 10:15 na obiekcie De Oude Meerdijk

W dniu 2023-05-07 10:15 na stadionie De Oude Meerdijk odbył się mecz futbolowy ligi Eredivisie kolejki 31 pomiędzy Emmen a Twente.

Po pierwszej połowie meczu między Emmen a Twente wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-3.

Gole strzelali: M. Vlap 70' 0-1 V. Černý 75' 0-2 M. Vlap M. Vlap 90' 0-3 D. Cleonise

Żółte kartki Emmen:

Żółte kartki Twente: Robin Pröpper 49' Joshua Brenet 51'

Czerwone kartki Emmen:

Czerwone kartki Twente:

Główny sędzia meczu to Martin Van den Kerkhof, Netherlands. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu Emmen zmierzy się już z AZ Alkmaar, następne spotkania z drużynami Feyenoord i Utrecht. Kolejno natomiast Twente z NEC Nijmegen. Następne mecze zagra z drużynami Waalwijk i Ajax.

Oddani fani futbolu śledzą fascynujące poczynania ligi Eredivisie. Ciekawe drużyny piłkarskie i zawodnicy jak Robin Pröpper stale sprawiają pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo niezapomnianych emocji. Często trafiamy na niezwykłe gole i asysty, nieczyste faule dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Cieszące oko zmagania między piłkarzami są nader bezkompromisowe, rzadko bywa ostatecznie, że są to mecze mało interesujące. Zachęcamy każdego fana, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, przeglądać mecze piłkarskie lubianej ligi Eredivisie i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. Udział takich lubianych drużyn jak Emmen oraz Twente z ligi Eredivisie zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak De Oude Meerdijk.