Mecz FC Volendam kontra Emmen, wynik 3-1

Pierwsza część spotkania między FC Volendam oraz Emmen zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

Dnia 2023-03-04 17:45 na stadionie Kras Stadion rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Eredivisie kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły FC Volendam oraz Emmen.

Gole strzelali: F. Stanković 46' 0-1 B. Benamar 67' 1-1 D. van Mieghem B. Ould-Chikh 88' 2-1 D. van Mieghem 90' 3-1

Żółte kartki FC Volendam:

Żółte kartki Emmen: Jari Vlak 73'

Czerwone kartki FC Volendam:

Czerwone kartki Emmen:

Główny sędzia meczu - Jeroen Manschot, Netherlands. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna FC Volendam stanie naprzeciw Feyenoord, następne spotkania z drużynami Fortuna Sittard oraz Utrecht a Emmen z Excelsior. Następne mecze zagra z drużynami Sparta Rotterdam oraz Cambuur.

W dzisiejszych czasach liczna grupa kibiców śledzi potyczki, które mają miejsce w lidze Eredivisie. Złożone z utalentowanych napastników/obrońców piłkarskie zespoły oraz piłkarze jak Jari Vlak niejednokrotnie zaserwowały fantastycznym miłośnikom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Systematycznie trafiamy na bezwzględne faule zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, przechodzące do historii gole i asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Cieszące oko zmagania między zawodnikami bywają bezkompromisowe, rzadko bywa definitywnie, że są to spotkania statyczne. Serdecznie zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać spotkania sportowe emocjonującej ligi Eredivisie oraz przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak FC Volendam oraz Emmen z ligi Eredivisie gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Kras Stadion.