Dnia 2022-10-30 11:15 miało miejsce spotkanie Emmen kontra Groningen zakończone wynikiem 0-0

Emmen kontra Groningen zakończony wynikiem 0-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Emmen a Groningen wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Dnia 2022-10-30 11:15 na stadionie De Oude Meerdijk odbył się mecz piłkarski ligi Eredivisie kolejki 12 pomiędzy Emmen a Groningen.

Gole strzelali:

Żółte kartki Emmen: Jari Vlak 66'

Żółte kartki Groningen: Neraysho Kasanwirjo 90'

Czerwone kartki Emmen:

Czerwone kartki Groningen:

Główny arbiter meczu - Danny Desmond Makkelie, Netherlands. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Emmen zmierzy się już z Fortuna Sittard, następne spotkania z drużynami Ajax i Twente a Groningen z Utrecht. Następne mecze zagra z drużynami Fortuna Sittard i Excelsior.

W dzisiejszych czasach liczna grupa fanów z entuzjazmem śledzi starcia w lidze Eredivisie. Interesujące futbolowe zespoły i zawodnicy jak Jari Vlak Neraysho Kasanwirjo nieprzerwanie zapewniają wyśmienitym fanom wiele przeżyć. Zdarzają się spektakularne bramki i asysty, bezwzględne sytuacje na faul zapewniające pikanterii całemu widowisku. Interesujące zmagania między drużynami okazują się niezwykle zajadłe, bardzo rzadko bywa, iż potyczki przynudzają. Dlatego też warto przeglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi Eredivisie, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Emmen oraz Groningen i ich udział w Eredivisie gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak De Oude Meerdijk.