Spotkanie Emmen - FC Volendam dnia 2022-10-14 18:00 na stadionie De Oude Meerdijk: 1-1

Emmen - FC Volendam 1-1.

Pierwsza część spotkania między Emmen a FC Volendam zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-10-14 18:00 na stadionie De Oude Meerdijk rozegrał się znakomity mecz ligi Eredivisie kolejki 10. Zmierzyły się ze sobą Emmen i FC Volendam.

Gole strzelali: W. Ould-Chikh 64' 0-1 C. Eiting A. El Messaoudi 67' 1-1 Rui Mendes

Żółte kartki Emmen:

Żółte kartki FC Volendam: Achraf Douiri 88'

Czerwone kartki Emmen:

Czerwone kartki FC Volendam:

Główny sędzia spotkania - Martin Van den Kerkhof, Netherlands. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Emmen stanie naprzeciw ADO '20, następne spotkania z drużynami Vitesse i Groningen natomiast FC Volendam z Harkemase Boys. Następne mecze zagra z drużynami Heerenveen i AZ Alkmaar.

Oddani fani z zapałem śledzą niezwykle interesujące starcia, które dotyczą ligi Eredivisie. Złożone z utalentowanych graczy zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Achraf Douiri wielokrotnie zaserwowały własnym wiernym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy przechodzące do historii asysty czy sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje z faulem gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zmagania między drużynami futbolowymi są zagorzałe, niezwykle rzadko okazuje się koniec końców, że są to mecze mało interesujące. Dlatego więc warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Eredivisie. Emmen oraz FC Volendam i ich udział w Eredivisie zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak De Oude Meerdijk.