Dnia 2022-08-27 18:00 na obiekcie Stadion Feijenoord odbyło się spotkanie Feyenoord kontra Emmen - końcowy wynik 4-0

 

Pierwsza połowa meczu między Feyenoord a Emmen zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-0.

W dniu 2022-08-27 18:00 na stadionie Stadion Feijenoord rozegrał się znakomity mecz ligi Eredivisie kolejki 4. Zmierzyły się ze sobą Feyenoord i Emmen.

Gole strzelali: Q. Timber 60' 1-0 D. Hancko S. Giménez 85' 2-0 A. Jahanbakhsh J. Rasmussen 88' 3-0 S. Giménez S. Szymański 90' 4-0

Żółte kartki Feyenoord:

Żółte kartki Emmen:

Czerwone kartki Feyenoord:

Czerwone kartki Emmen:

Główny sędzia spotkania - Bas Nijhuis, Netherlands. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Feyenoord zmierzy się już z GO Ahead Eagles, następne spotkania z drużynami Lazio i Sparta Rotterdam. Kolejno natomiast Emmen z AZ Alkmaar. Następne mecze zagra z drużynami Excelsior i GO Ahead Eagles.

Fani futbolu śledzą interesujące potyczki, które startują w lidze Eredivisie. Ciekawe drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak m.in. nierzadko zagwarantowały pierwszorzędnym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Często zdarzają się bezwzględne faule zakończone czerwonym kartonikiem, idealne asysty i bramki, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Przyciągające uwagę zmagania między drużynami piłkarskimi okazują się nieustępliwe, nie często okazuje się ostatecznie, iż są to mecze drętwe. Gorąco zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić spotkania sportowe pasjonującej ligi Eredivisie i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Udział takich zespołów jak Feyenoord i Emmen w lidze Eredivisie gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Feijenoord.