Ajax vs PEC Zwolle, wynik meczu 3-0

Ajax vs PEC Zwolle, wynik 3-0.

Pierwsza połowa spotkania między Ajax a PEC Zwolle zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-0.

Dnia 2022-04-30 16:45 na stadionie Johan Cruijff Arena odbył się mecz piłkarski ligi Eredivisie kolejki 31. Na przeciw siebie stanęły Ajax oraz PEC Zwolle.

Gole strzelali: D. Tadić 30' 1-0 K. Taylor D. Klaassen 51' 2-0 D. Klaassen 80' 3-0 S. Berghuis

Żółte kartki Ajax:

Żółte kartki PEC Zwolle:

Czerwone kartki Ajax:

Czerwone kartki PEC Zwolle:

Sędzią głównym tego spotkania był R. Dieperink. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Ajax stanie naprzeciw AZ Alkmaar, następne spotkania z drużynami Heerenveen oraz Vitesse natomiast PEC Zwolle z Utrecht. Następne mecze zagra z drużynami Sparta Rotterdam oraz PSV Eindhoven.

Mnóstwo kibiców śledzi ekscytujące potyczki, które dotyczą ligi Eredivisie. Fascynujące futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy tacy jak bardzo często zagwarantowały wyśmienitym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Potyczki między piłkarzami okazują się niezwykle zajadłe, bardzo rzadko zdarza się definitywnie, że są to mecze mało interesujące. Stale obserwujemy ostre sytuacje na faul kończące się pokazaniem żółtej kartki, idealne asysty czy sytuacje podbramkowe dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zachęcamy, aby przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich ioglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Eredivisie oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich drużyn jak Ajax i PEC Zwolle w lidze Eredivisie gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Johan Cruijff Arena.