Mecz PEC Zwolle kontra Feyenoord zakończony wynikiem 1-2

W dniu 2022-03-13 15:45 na obiekcie sportowym MAC³PARK Stadion odbył się mecz ligi Eredivisie kolejki 26 pomiędzy PEC Zwolle a Feyenoord.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy PEC Zwolle oraz Feyenoord zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

 

Gole strzelali: B. van Polen 45' 1-0 L. Sinisterra 67' 1-1 B. Linssen C. Dessers 77' 1-2

Żółte kartki PEC Zwolle: Thomas Van den Belt 14' Maikel Van der Werff 71' Yuta Nakayama 87'

Żółte kartki Feyenoord: Orkun Kökçü 53'

Czerwone kartki PEC Zwolle:

Czerwone kartki Feyenoord:

Główny sędzia spotkania - Martin Van den Kerkhof, Netherlands. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu PEC Zwolle zmierzy się już z Twente, następne spotkania z drużynami GO Ahead Eagles oraz AZ Alkmaar natomiast Feyenoord zmierzy się z FK Partizan. Następne mecze zagra z drużynami Ajax oraz Willem II.

Dzisiaj wierni kibice śledzą poczynania, które tyczą się ligi Eredivisie. Fascynujące zespoły piłkarskie z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak Thomas Van den Belt Orkun Kökçü często zapewniają wspaniałym kibicom emocje sięgające zenitu. Obserwujemy brutalne faule kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, wspaniałe sytuacje podbramkowe czy asysty zapewniające wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Walki pomiędzy piłkarzami z ligi okazują się bardzo nieustępliwe, rzadko bywa, że są to potyczki nudne. To też warto oglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Eredivisie oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak PEC Zwolle oraz Feyenoord w lidze Eredivisie zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak MAC³PARK Stadion.