Spotkanie między Vitesse i PEC Zwolle zakończone wynikiem 1-0 dnia 2021-12-21 17:45 na obiekcie GelreDome

Vitesse kontra PEC Zwolle zakończony wynikiem 1-0. Dnia 2021-12-21 17:45 na obiekcie sportowym GelreDome rozegrał się mecz ligi Eredivisie kolejki 18. Na przeciw siebie stanęły Vitesse i PEC Zwolle.

Pierwsza część spotkania między Vitesse oraz PEC Zwolle zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: L. Openda 47' 1-0 N. Frederiksen

Żółte kartki Vitesse: Riechedly Bazoer 9' Nikolai Baden Frederiksen 50' Patrick Vroegh 81'

Żółte kartki PEC Zwolle: Siemen Voet 6' Mustafa Saymak 55' Thomas Van den Belt 61'

Czerwone kartki Vitesse:

Czerwone kartki PEC Zwolle:

Główny arbiter meczu to Paulus van Boekel, Netherlands. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Vitesse stawi czoła Feyenoord, następne spotkania z drużynami DVS 33 Ermelo i Groningen. Kolejno natomiast PEC Zwolle z Willem II. Następne mecze zagra z drużynami NAC Breda i Heerenveen.

Bardzo często oddani kibice z dużym entuzjazmem śledzą niezwykle interesujące poczynania, które odbywają się w lidze Eredivisie. Mocne piłkarskie zespoły z tej ligi i piłkarze jak Riechedly Bazoer Siemen Voet nieraz zaserwowały fantastycznym fanom emocje zapadające w pamięć. Potyczki między zawodnikami zdarzają się nader nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, iż są to spotkania nudne. Zdarzają się wyśmienite sytuacje podbramkowe czy asysty, nieczyste sytuacje z faulem gwarantujące wspaniałe wrażenia z meczu. Warto więc przeglądać widowiska piłkarskie znakomitej ligi Eredivisie oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. Vitesse oraz PEC Zwolle i ich udział w lidze Eredivisie zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, GelreDome.